Збережім ялинку!


Збережемо ліс для майбутніх поколінь. Адже ліс – безцінний дар природи. Він пом’якшує клімат, поліпшує водний режим, захищає від суховіїв та пилових бур, водойми оберігає від замулювання та пересихання.

Ліс – величезна фабрика цілющого повітря. Це легені наших міст і сіл.

Ліс – прикрашає землю, годує і зодягає людину, дає їй тепло і будівельний матеріал для житла. Але, на жаль, великих збитків лісам завдає недбале ставлення людини до лісових насаджень, особливо в переддень Новорічних свят. Кожна людина хоче мати найкращу і найбільшу ялинку.

ДП «Верховинський лісгосп» звертається з проханням та попередженням до жителів та мешканців району щодо охорони хвойного молодняка ( смерека,ялиця) від самовільної вирубки на новорічні ялинки.

Щоб не здійснювати самовільної рубки,кожен громадянин ,в залежності від потреби,може придбати потрібну кількість новорічних ялинок для новорічних свят в ДП «Верховинський лісгосп» за доступними діючими цінами.

За здійснення самовільної рубки хвойного молодняка лісопорушник несе як матеріальну так і адміністративну відповідальність,а саме:

– матеріальна – від 498.48 грн за одиницю хвойного молодняка в залежності від діаметра пня зрізаної деревини;

– адміністративна – від 510.0 грн для всіх громадян.