Всеукраїнська акція “Створюємо ліси разом”


13 квітня  ДП «Верховинське ЛГ» провело загальноукраїнську Акцію «Створюємо ліси разом», яка цьогоріч триватиме до Дня довкілля – 17 квітня. Акція  ініційована Державним агентством лісових ресурсів України.

Без лісу не було б життя на Землі, тому ми мусимо берегти його, примножувати і передати у спадок наступному поколінню.

Метою Акцій є підвищення іміджу професії лісівника, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, покращення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Державним підприємством «Верховинське лісове господарство» в рамках Акцій проведено посадку часткових лісових культур в Зеленському лісництві урочищі Гнилець квартал 9 виділ 5.1 на площі 1,0га за участю 10 учнів Зеленського шкільного лісництва та 5 працівників державної лісової охорони лісгоспу.

Перед початком садіння інженер з лісовідновлення Зітинюк Д. П. провів інструктаж з техніки безпеки та ознайомив присутніх з технологією створення лісових культур. Розповів, як правильно та якої глибини робити отвір для кореневої системи, на якому рівні загортати кореневу шийку рослин, щоб вона вдало прижилася.

Висадку сіянців проведено в місцях відсутності природного поновлення, яке попередньо було обліковано.

Спільно в цей день було висаджено 1000 дерев основних лісоутворюючих порід  ялини, ялиці та модрини, відповідно до розробленого проекту лісових культур.