Проведення навчання по ліквідації лісової пожежі


Працівниками державної лісової  охорони   ДП «Верховинський лісгосп» та працівників Верховинського РВ УДСНС в Верховинському районі на території лісового фонду Верховинського лісництва 18.05.2020 року проводилось практичне навчання по ліквідації ймовірної лісової пожежі з навиками використання мотопомп з послідовим з’єднанням їх для подачі води на далеку  відстань від водозабору. При з’єднанні водяних рукавів та трьох мотопомп воду  було подано на відстань біля 300 метрів.

Працівники державної лісової  охорони   ДП «Верховинський лісгосп» та працівники Верховинського РВ УДСНС в Верховинському районі закликає мешканців та гостей району дотримуватися наступних правил:

– не розводити багаття у хвойних молодняках, у місцях з наявністю сухої трави, на ділянках лісу, де багато повалених дерев та в лісосмугах. Розводити багаття потрібно на відкритих, спеціально обладнаних місцях, попередньо їх обкопавши або обклавши камінням. Перед виходом з лісу багаття необхідно залити водою або засипати землею.
– не кидайте палаючі сірники й недопалки на землю.
– не паліть і не користуйтеся відкритим вогнем поблизу легкозаймистих рідин та матеріалів.