Природнє лісовідновлення
Щорічно обсяги лісовідновних робіт на землях лісового фонду становить близько 70 га.
Особлива увага приділяється обліку та збереженню на ділянках життєздатного природного поновлення корінних лісоутворюючих порід, що є основою формування біологічно стійких деревостанів.
Добір порід при проектуванні лісових культур здійснюється у відповідності до типів лісу, що дає можливість відтворювати високопродуктивні корінні насадження. Для створення високопродуктивних насаджень в лісгоспі значна увага приділяється заготівлі лісового насіння і вирощуванню власного садивного матеріалу.
Генофонд господарства представлений генетичним резерватом ялиці білої (27 га) та постійною лісонасіннєвою ділянкою (2,5 га). Відібрано та атестовано 5 плюсових дерев ялини звичайної.
При лісовідновленні взято курс на максимальне збереження під час рубок лісу життєздатного підросту і самосіву основних лісоутворюючих порід – ялини, ялиці та бука. Це дає можливість вирощувати високопродуктивні ліси найбільш економними методами, зберегти і посилити всі корисні властивості лісу, відновити на більшості площ лісокультурного фонду корінні високопродуктивні і біологічно стійкі деревостани.
Лісовідновні рубки в держлісгоспі проводяться в стиглих та перестійних різновікових деревостанах для відновлення цінних порід дерев, збереження захисних, водоохоронних та інших корисних властивостей лісів, відновлення біорізноманіття, підтримання та формування складної породної, ярусної і вікової структури деревостанів.