Акція “Озеленення планети”


10 квітня 2021 року проводиться всесвітня екологічна Акція “Озеленення планети”, (у співпраці з благодійним фондом “Озеленення України”).

Місія еко-проекту “Озеленення планети” висадити 100 000 000 дерев по всій планеті за один день, зміна екологічної свідомості людей у всьому світі шанобливого ставлення до природи та ще одна можливість нагадати суспільству про значення лісу, важливість роботи лісівників з охорони, захисту та лісовідновлення.

В рамках даної Акції, Державним підприємством “Верховинське лісове господарство”, 10 квітня проведено посадку часткових лісових культур у Верховинському лісництві квартал 14 виділ 24.2 на площі 0,60 га.

В створенні лісових культур взяли участь 20 чоловік, а саме: представники районної влади,  Верховинської РДА, Верховинсьої селищної ради, Верховинської районної ради, ГО “Товариство бойових побратимів Гуцульщини” та Верховинський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки під безпосереднім керівництвом лісової охорони лісгоспу.

Спільно в цей день було висаджено 1800 дерев основних лісоутворюючих порід ялини, ялиці, явора та модрини, відповідно до розробленого та затвердженого проекту лісових культур. Висадку сіянців проведено в місцях відсутності природного поновлення, яке попередньо було обліковано.